.

.

0.2 ml Конусна Microcentrifuge Цевки Дипломирал, Јасно, Пластика, 1000 Компјутери/Пакет

0.2 ml Конусна Microcentrifuge Цевки Дипломирал, Јасно, Пластика, 1000 Компјутери/Пакет

DEN 575.76

Количина на стоки
Това е достапна

Направени од премиум PP пластика со висок квалитет, висока и ниска температура отпорни,.Јасно, не меур, без нечистотии.Конусна дното, со snap капа.Погоден за примероци, храна colourings, занает употреба, итн.Лесен за употреба, 100% сосема нов.Опис : - Направени од премиум PP пластика со висок квалитет, висока и ниска температура отпорни, - Јасно, не меур, без нечистотии - Конусна дното, со snap капа - Погоден за примероци, храна colourings, занает употреба, итн. - Лесен за употреба, 100% сосема new Specification : - Должина на : Прибл.20mm/0.79 инчен Дијаметар : Прибл.5mm/0.20 инчен - Капацитет : 0.2 ml - Материјал : Пластика - Боја : Transparent Package Вклучува : 1000 Парчиња Центрифуга Цевки.

Основните својства

Додатоци на производот