.

.

XIWMIX Леново Табот M10 FHD Плус Тастатура Случај 10.3 Инчен (ТБ-X606F / TB-X606X), Тенок Случај Лесни Smart Покрие со Magnetically Монтажни Bluetooth Безжична Тастатура за Леново Табот M10 Плус

XIWMIX Леново Табот M10 FHD Плус Тастатура Случај 10.3 Инчен (ТБ-X606F / TB-X606X), Тенок Случај Лесни Smart Покрие со Magnetically

DEN 791.76

Количина на стоки
Това е достапна

Краток Bluetooth откривање и paring време : 3,0 верзија Bluetooth на тастатурата ќе ви помогне да се поврзете на тастатури во секунди.Тоа може лесно да се прилагодени на вашиот повеќето удобно агол според вашите потреби. [Преносни и Лесни] : Вграден-во 450m Ah Батерија, тоа ќе биде целосно наполнета во 2 часа, и ќе се поддржат 10 дена постојано работат и да застане од најмалку 3 месеци.Кога не ви се потребни тастатурата, можете да ги отстраните од тастатурата и да ги користите како заштитна маска.Работната далечина на нашата тастатура Работат растојание до 33 ft.Идеална за работа, училиште, патување, и за домашна работа, цртање, пишување, или забавни моменти, како што се гледа филмови.притиснете го копчето "fn" "Андроид" или "победат" или "i OS" на тастатурата истовремено брзо ќе се префрлате помеѓу три режими.3 Инчен Таблет компјутер (Модел : ТБ-X606 F ТБ-X606 X). [Smart Монтажни Тастатура Случај] : На кој се одвојува тастатура случај е повеќе флексибилен за да го користите.0 Тастатура" и да ја одберете, на Bluetooth ќе биде поврзан автоматски.Bluetooth позадинско осветлување Тастатура Случај за 9-11 Инчи Таблета, Безжични Монтажни Тастатура со Заштитна Маска за Android/Windows/i OS, Црна Монтажни и магнетни тастатура : На magnetically инсталиран на тастатурата ги исполни вашите различните потреби, со или без тастатури додека го користите вашиот таблет.Како да поврзете Bluetooth : проверете дали тастатурата целосно наполнета(обично 6hours) пред употреба; Вклучите тастатурата Кликнете на "fn" + "Ц" во 3 секунди за да го вклучите Bluetooth од тастатура; вклучување на Bluetooth на вашиот уреди; Најде "Bluetooth 3.

Основните својства

Додатоци на производот