.

.

Mizuno Работи Мажите Здив Термо Слоевит Тесни

Mizuno Работи Мажите Здив Термо Слоевит Тесни

DEN 1798.80

Количина на стоки
Това е достапна

Тело : 92% Полиестер/8% Spandex, 230 гм, Поставата : 87% Полиестер/13% Polyacrylate.Увезени. 31" - inseam.Здив Термо Слоевит Тесна од Mizuno карактеристики Здив Термо, преку патентиран reation во предиво, оваа, единствена од ваков вид на топлинска ткаенина доловува топлината од апсорпција на влага и се враќа топлина назад кон телото.Mizuno е DYNAMOTION ОДГОВАРА за Водење дизајн технологија координати ткаенина карактеристики со специфични спортски модели, намалување на стресот и им овозможува неограничен движење за подобри перформанси.Body Fit стратешки обезбедува поддршка насочени мускулни групи.

Основните својства

Додатоци на производот