.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Пак Текстура Лос Анџелес Кралевите Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со OnePlus Nord 5G

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Пак Текстура Лос Анџелес Кралевите Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен

DEN 502.80

Количина на стоки
Това е достапна

Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.Форма ги исполнува функцијата.Мулти-view застане.Префинет стил и заштита.Рачно изработени од кожа изградба.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Покажете ја вашата љубов за вашиот омилен NHL тим со Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Националната Хокеј Лига случаи!Без разлика која екипа ќе си навиваат за да победи на Стенли Купот, имаме што се опфатени со Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL случаи на пазарот!Дизајниран за модерниот начин на живот.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.

Основните својства

Додатоци на производот