.

.

Еластични Звуци Тим 15 5000 watt rms Subwoofer

Еластични Звуци Тим 15 5000 watt rms Subwoofer

DEN 10031.76

Количина на стоки
Това е достапна

4" 8 Слој Flatwound алуминиум серпентина направени во САД со речиси 4" ликвидација висина користи осум 10" Nomex Прогресивна пајаци спарени со мега ролна опкружувачки да им овозможи за екстремни моќ ракување и екскурзија!Тимот серија под : -Конзервативно оценет 5,000 RMS(тестирани на речиси 7500 RMS без било какви прашања)-4" 8 слој flatwound алуминиум серпентина со речиси 4" ликвидација висина направен во САД.Тимот Серија е далеку нашата најголема subwoofer дека ние нудиме мерење во во во речиси 135 lbs за 15! Ние разбираме дека не сакате сите кои тежина без причина, па ај да ви кажам малку за ова чудовиште!!Тимот Серија може да се пофали Quad оџакот Y35 280mm моторни структура која користи оптимален shorting прстен, пол капа, и venting преку дното плоча и пол.00 ft tuned 35hertz со 12-16sqaure педа на пристаништето област.Предлага Здрав spec опсег.Правило на палец се потпреме кон помали enclousre ако стегање @ или повеќе од конзервативната моќ.Нашите производи имаат репутација за преземање на некои од најпознатите злоупотреба во индустријата за нејзината дадена моќ оценка, но за да се обезбеди долговечност користење на правото воздушниот простор и испитување за чист сигнал ќе бидат сигурни дека за да имаат траен секојдневно еластични subwoofer.-8 наредени 10" nomex прогресивна пајаци со XL тројно tinsels -Quad оџакот FEA оптимизиран мотор со shorting прстен и пол капа -4 мерач терминали-Достапни во 15" Двојна 1 Ohm SPECSRMS : 5000 SPL : 89.

Основните својства

Додатоци на производот