.

.

Softee Потпис Задебелување на Раст Масло 1 мл (3 Парчиња)

Softee Потпис Задебелување на Раст Масло 1 мл (3 Парчиња)

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Количина е 3 пакет на Softee Потпис Задебелување на Раст на Нафта.Големина на : 1 мл.Replenishes влага за посилна коса.Поправки штета за подебели, shiner, податлив коса.Количина е 3 пакет на Softee Потпис Задебелување на Раст на Нафта Големина : 1 оз *Поправки штета за подебели, shiner, податлив коса *Replenishes влага за посилна коса.

Основните својства

Додатоци на производот