.

.

Тетоважа Подножјето На Возилото, Тетоважа Машина Подножјето На Возилото Прекинувачи Анти Лизга Тетоважа Напојување Нога Префрлате

Тетоважа Подножјето На Возилото, Тетоважа Машина Подножјето На Возилото Прекинувачи Анти Лизга Тетоважа Напојување Нога Префрлате

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

Целиот производ е направен од тврд пластичен материјал со висока чувствителност вграден прекинувач.Можете да electrify со светлина допира.На педалата површината усвојува хоризонтална шипка antiskid дизајни, кои се и убави и практични.Склони авион агол согласува со човечки инженеринг дизајни, долго treaded не е лесно да се замор.На 6.35 mm аудио приклучок е погодна за сите жичен тетоважа машина извор на енергија.Тетоважа подножјето на возилото е висока чувствителност, nonslip и издржлив, лесен за носење и употреба, прекрасен додаток.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тетоважа На Ногата Pedal Material : Пластични Подножјето На Возилото Големина : Прибл. 10.7 x 6.8 cm / x 4.2 2.7 in Plug : 6.35 mm Аудио приклучок Пакет Листа : 1 x Тетоважа Подножјето на Возилото.

Основните својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tattoo Foot Pedal
Material:
Plastic
Foot Pedal Size:
Approx. 10.7 x 6.8cm / 4.2 x 2.7in
Plug:
6.35mm Audio plug
Package List:
1 x Tattoo Foot Pedal :

Додатоци на производот