.

.

Батеријата Случај за iPhone 7/8/6/6s/SE 2020, 6500mAh Преносни Заштитна Полнење Случај Компатибилен со iPhone SE 2020/8/7/6/6s (4.7 inch) Продолжен Батерија Полнач Случај (Црна)

Батеријата Случај за iPhone 7/8/6/6s/SE 2020, 6500mAh Преносни Заштитна Полнење Случај Компатибилен со iPhone SE 2020/8/7/6/6s (4.7

DEN 479.76

Количина на стоки
Това е достапна

Car Play НЕ е поддржан.7 инчи), не се компатибилни со i Phone 6 Плус/i Phone 6s Плус и i Phone 7 Плус/8 Плус.Аудио е нестабилен, надградба на најнова верзија на телефон, тоа може да се реши.Прекинувач ви овозможува да го вклучите/исклучите батеријата случај.Нашите батеријата случај е рачно, не се автоматски.0 ЕДЕН Излез : DC5 V/1.Не прекумерна големо и компактен дизајн за преносливост, и лесно се вклопува во вашата рака или џеб.Ве молиме целосно да ја наполните батеријата случај пред да го користите производот.(Кабел е вклучен во пакетот) Чекор 3.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе водич за тоа како да го користите, ќе им понуди целосна наплата или замена.Оваа батерија случај поддржува i Phone слушалки, покрај тоа, исто така, compatibles со Apple Air Pods или било која друга безжична Bluetooth слушалки додатоци. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : LALKONS, исто така, обезбедува најдобра услуга ,ние нудиме 30 дена прашај-слободни пари гаранција за враќање на, и 1 година замена гаранција. ★★★Како да се користи?Чекор 1.Ве молиме да користите Apple кабел за податоци за да го наполните тоа; 2.Па можете да ги купите нашите производи без било каков ризик. 4 LED светла покажува колку енергија имате (25%50%75%100% ). Кога сакате да го полните телефонот преку батеријата случај, осигурете се дека телефонот е цврсто затворена на дното на случајот, потоа притиснете го копчето за околу 3 секунди за да започне полнењето.Не поддржува безжична полнење.МАКС ЗАШТИТА : батеријата случај и не е само пренослив апарат, но, исто така, заштитник за вашиот iphone.

Основните својства

Додатоци на производот