.

.

JYDQM 6 Џеб Виси Чанта Организаторот за Гардероба Плакарот Транспарентен Складирање Торба Вратата Ѕид Јасно Преземање Чевли Торба (Боја : D: D)

JYDQM 6 Џеб Виси Чанта Организаторот за Гардероба Плакарот Транспарентен Складирање Торба Вратата Ѕид Јасно Преземање Чевли Торба

DEN 2197.44

Количина на стоки
Това е достапна

Лесно користење и чисти, вие може само да го избрише тоа, тогаш тоа ќе изгледа како нов.Лесни, преносливи и модерен, прекрасен подарок за вас и вашите пријателки.Корисно за речиси секоја соба во куќата - се користи за облека, занает материјали, играчки или други предмети.Мулти-цел организаторот за чевли, purses занаети, играчки, облека и додатоци.На издржлив материјал овозможува предмети да дишат држејќи ги свежи. 1.Лесно користење и чисти, вие може само да го избрише тоа, тогаш тоа ќе изгледа како нов.2.Лесни, преносливи и модерен, прекрасен подарок за вас и вашите пријателки.3.Корисно за речиси секоја соба во куќата - се користи за облека, занает материјали, играчки или други предмети.4.Мулти-цел организаторот за чевли, purses занаети, играчки, облека и додатоци.5.На издржлив материјал овозможува предмети да дишат држејќи ги свежи.6.Лесен за употреба.Што виси сортирање кеси се трајни, тие не се само костим за себе,но исто така голем дар за вашето семејство и вашите пријатели.Пакет содржи : 1*Виси Сортирање Bag Material : Cloth Name : Облека storage Weight : 160g Size : 37.0 cm * 35.0 cm * 5.0 cm Color : Како picture Note : *големината на прирачник за мерење може да има некои грешки, тоа е во рамките на опсег од 1 cm, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.*на Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од реалните продукти.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Забелешка : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика.

Основните својства

Додатоци на производот