.

.

mophie 3673_JPA-IP7-BLK Сок Пакет Безжична - Полнење Сила Безжична Енергија - Безжични Полнење Заштитна Батеријата Пакет Случај за iPhone 8 И iPhone 7 – Црна

mophie 3673_JPA-IP7-BLK Сок Пакет Безжична - Полнење Сила Безжична Енергија - Безжични Полнење Заштитна Батеријата Пакет Случај за

DEN 1920.00 DEN 2411.28

Количина на стоки
Това е достапна

mophie е уникатен Влијание-Изолација Систем нуди неверојатен заштита за вашиот нежен i Phone 7 со специјално дизајнирани за внатрешни браници кои биле тестирани за да додадете екстра амортизирање на аглите и рабовите на телефонот за сигурен шок апсорпција. Оваа напредна батеријата пакет случај дава и дополнителна енергија и сигурна заштита на вашиот паметен телефон, но таа, исто така доаѓа со револуционерен нов полнење сила на технологијата што ви овозможува да ја полните тоа безжично.Низок профил, со високо влијание заштита - Безжична енергија и дополнителна батерија во лесен форма фактор со rubberized поддршка влошки за внатрешни работи, изградени да издржат паѓа и паѓа тешко, заврши со покрена агли за дополнителна заштита против рбет и испукани екрани.Нема повеќе испреплетени жици или стари скршени кабли кои едноставно не работат.Сок пакет себе има вграден-во 2,525 m Ah батерија која овозможува 100% повеќе животниот век на батеријата, кои ви даваат вкупно 27 часа со притискање на копчето.Smart полнење circuitry помага да се испорача само на точниот износ на сила на брзо и безбедно полнење.Цената сила напојува случај има сите состојки што сте дојде да се знае и љубов за mophie сок пакет случаи : продолжен животниот век на батеријата и цврсти влијание заштита.Заштитни сок пакет воздух батеријата случај обезбедува дополнителна батерија со доволно моќ да го продолжи животот на вашиот i Phone 7 вкупно 27 часа* и карактеристики на наполнетост на сила безжична моќ да им се овозможи на лесен полнење користење на буквално секој безжични полнење технологија.

Основните својства

Додатоци на производот