.

.

RYB ДОМА Затемнување Завеси за Дневна Соба Термички Изолирани Приватност Соларни Drapes за Детска Спална соба Кафе Бања, 42 инчен Ширина x 54 инчен Должина, Морнарица, 2 Па?

RYB ДОМА Затемнување Завеси за Дневна Соба Термички Изолирани Приватност Соларни Drapes за Детска Спална соба Кафе Бања, 42 инчен

DEN 622.80

Количина на стоки
Това е достапна

Користете само не-хлор кајгана & топло железо, кога е потребно.НАСЛОВОТ ТИП - Секој панел со 3" џеб и 6 назад табот циклуси, кои може да се закачи во различен стил : Назад Циклуси, Слот Врвот или со вашата Клип-прстени. 100% здрав полиестер со иновативни тројна ткаат технологија. 100% здрав полиестер со иновативни тројна ткаат технологија.Висока густина ткаенина против опуштени теми и навремено hems.Посета RYB ДОМА за да дознаете повеќе.ПОДГОТВЕНИ НАПРАВИ - Затемнување завеси се продаваат како 2 панели, секоја мерка 42" ширина од страна на 54" должина.Совршена комбинација на традиционалното занаетчиство и ја најновата современа технологија.Заштеда на енергија буџетот со балансирање на собна температура.Назад Табот Стил,кој е погоден за повеќето завеса прачки.Висока густина ткаенина против опуштени теми и навремено hems.ЕНЕРГИЈА SMART - Термички сопственост на затемнување завеси се осигура дека температурата во просторијата е регулирана.Собори сува ниска.Род Џеб Стил,кој е погоден за повеќето завеса прачки.СВЕТЛИНАТА БЛОКИРАЊЕ - Завеси блок 85-99% сончева светлина (Темна боја работи подобро) за максимална приватност и непречено спиење, кои имаат корист од иновативни тројно ткаат технологија.Термички изолирани панели може да се одвратат лето топлина & зимата.Завеси може да ги покрие windows целосна ширина.На pleated стил треба да биде 1.Лесен за одржување и машина перат.RYB ДОМА Завеси се совршен прилог на убаво рамка вашиот windows со навестување на воспевање и украсете ја вашата соба со мека и затемнување изглед.

Основните својства

Додатоци на производот