.

.

Галакси Јазиче S5E 10.5 Тастатура Случај,Bige Тенок Стојат СТП Кожа Покрие со Romovable Безжична Тастатура за 10.5 Samsung Galaxy TAB S5e СМ-T720 /T725 Таблета,Виолетова

Галакси Јазиче S5E 10.5 Тастатура Случај,Bige Тенок Стојат СТП Кожа Покрие со Romovable Безжична Тастатура за 10.5 Samsung Galaxy

DEN 719.76

Количина на стоки
Това е достапна

и реализација на овие функции треба да го притиснете fn копчето во исто време.Answer : ___________________________ Note : Оваа тастатура се вклопуваат i OS и Андроид & Windows Таблет компјутер,тоа е потреба во зависност од вашиот таблет оперативен систем,префрлување Безжична тастатура систем, ако сакате да сфатат прекинувач,ќе треба да го притиснете fn копчето и системот на копчињата во исто време.Сопствени дизајниран со висок квалитет ABS Chiclet Тастатурата за i OS и Андроид & Windows Таблет(Забелешка : во Зависност од вашиот таблет оперативен систем,префрлување Безжична тастатура систем),Специјален дизајн на мултимедија,како што се : пауза копче,следната песна копче, копче за пребарување,заклучување на екранот копчето зголеми гласност,итн.Континуирано работно време : 80 Часа.Издржливи, стилски & рационализација заштитни случај наменета за Galaxy Tab S5 E 10.5 Таблета 3.Моќ извира покриени од еден ден.Безжична 3.7 V Моќ конектор за полнење.Време на полнење : 2.Функција : 1.5" Samsung Galaxy TAB S5e СМ-T720 /T725 Таблета,пренослив Безжичен Keyboardeyboard ви овозможува да Ksetup и да ја синхронизирате вашата Галакси Јазиче S5 E брзо за прв пат,а исто така,тоа е само случај за вашиот Галакси Јазиче S5 E Таблет, кога не сакате да користите тастатурата,Ова е многу практична(Постојат шест бои за овој таблет,ве молиме пребарување "bige + вашиот таблет" да се земе најбрз пат да го производот што сакате).Направени од синтетички материјал, кожа,Магнетни затворање и Перо јамка.Пренослив безжичен Безжична 3.Работната далечина : 10 метри Пакет се вклучени : 1* Монтажни Безжична Безжична Тастатура(Таблет не се вклучуваат) 1* USB Полнење Кабел 1* Упатство за Корисникот.

Основните својства

Додатоци на производот