.

.

Folewr Keaiduoa Денот на Вљубените Прозорец Налепници Срцето Gnome Декоративни Налепница Отстранлив Ѕид Decals за Дома Свадба Партија

Folewr Keaiduoa Денот на Вљубените Прозорец Налепници Срцето Gnome Декоративни Налепница Отстранлив Ѕид Decals за Дома Свадба Партија

DEN 330.00

Количина на стоки
Това е достапна

Направен од висок квалитет на отстранлив ПВЦ материјал, водоотпорен, лесен за чистење.Безбедност и заштита на животната средина, не-токсични мирис-бесплатно, погоден за семејството безбедно дома простор.Децата ќе го сакам овие слатки мали gnome, тема да се стави на прозорецот, стаклена врата дури и фрижидер.Тоа ќе заличи било прозорец внатре и надвор од оваа сезона.Лесно да лупам надвор без оштетување на стакло или на држат и не остави траги на лепак, без трајно оштетување на вашиот windows.Брз и лесен начин да декорирате вашиот дом, дом, канцеларија или соба.Спецификација : Материјал : PVCSize : прибл.99x36cm/38.97x14.17in Color : Како слики shown Quantity : 1 Set Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 Сет x Window Налепници (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Основните својства

Material:
PVC
Size:
approx.99x36cm/38.97x14.17in
Color:
As pictures shown
Quantity:
1 Set
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
1 Set x Window Stickers (other accessories demo in the picture is not included.) :

Додатоци на производот