.

.

iPad Тастатура Случај 10.2 инчен со Touchpad, iPad 9/8/7 Генерација, iPad Про 10.5, iPad Air3, 7-Боја позадинско осветлување, Bluetooth Безжична Тастатура Заштитна Folio Покрие со Молив Носител(?

iPad Тастатура Случај 10.2 инчен со Touchpad, iPad 9/8/7 Генерација, iPad Про 10.5, iPad Air3, 7-Боја позадинско осветлување, Bluetooth

DEN 1055.76

Количина на стоки
Това е достапна

【i Pad trackpad тастатура】-Тенок и лесен дизајн, може да се претвори i Pad во лаптоп веднаш со едноставно поврзување преку Bluetooth.2 Bluetooth тастатура компатибилност】Bluetooth мулти-функција на тастатурата заштитна маска, специјално дизајнирани за i Pad со 7-боја позадинско осветлување дека може да се одржи на Apple Молив. 【i Pad тастатура и производ по-продажбата на услугата】Почитувани корисници, нашите производи се точно тестирани пред да ја напушти фабриката, а корисниците може да се купи со доверба.4 или повисока).Од датумот на купување, ќе уживаат во 12-месечна гаранција и 24-часовна клиент прашање и одговор услуга.Таа користи Bluetooth безжична технологија лесно да се поврзете со i Pad.5 (2017 ослободување; A1701, A1709).

Основните својства

Додатоци на производот