.

.

SZWJT-НН Моќ Алатка Организатор, Електрични Вежба Складирање Багажник, Има 4 Вежби, Виси на Ѕидот Монтирани Организаторот за Гаража, Дома, Работилница, Барака

SZWJT-НН Моќ Алатка Организатор, Електрични Вежба Складирање Багажник, Има 4 Вежби, Виси на Ѕидот Монтирани Организаторот за Гаража,

DEN 671.76

Количина на стоки
Това е достапна

ЅИДОТ МОНТИРАНИ ВЕЖБА РЕК : Организира сите на вашата електрична енергија вежби на овој ѕид за правилно поставени, тешки метали складирање рек!.ИМА (4) копче за ВЕЖБИ : Совршен за чување на возачот вежби, чекан вежби, влијание вежби, како и многу други типови!.ИЗДРЖЛИВА и КОРИСНА : Со надградена материјал, моќ алатка станица за полнење е направен од прав-обложени челик кој ќе се спротивстави rusting и траат со години.ПРОСТОР SAVER : Ѕид монтирани дизајн користи неискористениот простор за да се ослободи простор за workbench или работа област!.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Вклучува монтажа harware за лесна инсталација во стандарден 16" распоредени studs!.Организирајте ги Вашите Алатка Алатка за Складирање карактеристики доволно простор, со висок квалитет и добро дизајн, кој е совршено решение за одржување на вашиот алатки.Без грижи на размислување за тоа каде да се стави вашиот алатки.Секоја од (4) за складирање slots е 1.5" широк и 7,5" длабоко Пакет Содржина : Алатка за Складирање x 1 Прирачник x 1 Ние да Преземе Целосна Одговорност за Нашите производи и Клиентите Незадоволство Алатка за Складирање Организатор доаѓа со 30-дневна Гаранција за враќање на парите за која било причина и 12-месечна гаранција за квалитет-поврзани, ние ќе бидеме тука додека не се задоволни.

Основните својства

Додатоци на производот