.

.

Looen Плетење Торба Големи Димензии,Предиво Складирање Организатор Tote Торба Носителот Случај Cuboid со Патент Затворање и Џеб Игли за Плетење Капчиња Куки Проектот Дод?

Looen Плетење Торба Големи Димензии,Предиво Складирање Организатор Tote Торба Носителот Случај Cuboid со Патент Затворање и Џеб Игли

DEN 1874.40

Количина на стоки
Това е достапна

Лесен и пренослив дизајн.Голема предиво проектот торба за почетници knitter или crocheter, Одличен подарок идеја за божиќ, денот на мајката, роденден или било какви други ситуации.Плетење торба е лесно да се носат со се справи.ИДЕЈА за ПОДАРОК.Дупки се здрвени доволно, така предиво нема да се повлече и домашни миленици не може да се добие во!.НЕМА ПОВЕЌЕ ИСПРЕПЛЕТЕНИ ПРЕДИВО ИЛИ МИЛЕНИЦИ ВО ВАШИОТ ПРОЕКТ - Капчиња организатор tote има 3 дупки на врвот за да се спречи волна од заплитане и овозможува предиво да се повлече во совршен тензија.чувајте ги сите проект во предиво складирање торба избегнување алатка за исчезнати и за зачувување на вашето место, по завршувањето на плетење.Внатрешниот простор може да собере повеќе од 40pcs предиво од 50g,други џебови може да биде опремен со ножици, капчиња и други резерви.ЛЕСНО ДА СЕ НОСАТ.LOOEN XL Голем Капацитет/Подвижни/Лесни Предиво Складирање Плетење Tote Организатор Торба-Многу Боја Стил за Избор.28 инчи (L*W*H) ,тоа е пространа и доволно за 27pcs заеднички предиво топката со 50g.

Основните својства

Додатоци на производот