.

.

2 Labradorite Исцелување Кристали Прачки Камења Хексагонална Точка Вистински Gemstones Природни Реики Духовна Медитација Терапија за Заштита на Кула Кристал Оркестарот за ?

2 Labradorite Исцелување Кристали Прачки Камења Хексагонална Точка Вистински Gemstones Природни Реики Духовна Медитација Терапија

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Можете да ги користите кристал прачки за општата здравствена состојба и општата благосостојба.На стапче е точка ќе се фокусира својата енергија, така што тоа може да биде насочена и се користат на одреден дел од телото.Кристал прачки се многу корисни за чекање кога ќе треба јасност или фокус.На стапче е точка ќе се фокусира својата енергија, така што тоа може да биде насочена и се користат на одреден дел од телото.Кристал прачки ќе привлече среќа и изобилство.Тие ќе ја зголеми својата лична моќ и зајакнување на вашиот живот, сила енергија. 【Исцелување Enger 】 : со векови, исцелители во целиот свет се користи кристал прачки за лекување цели.Тие, исто така, ќе ја зголеми вашата физичка енергија и отстранување на блокади во телото кои се спречува правилното функционирање на органите и системите.Се надеваме дека сите клиенти кои носат нашите кристал може да се исцели и среќен ден.36", Тежина : околу 20-30g.Тој ќе работи како скенер дека скенира вашето тело да се лоцира одредена чакра тоа е страдаат од блокади и тогаш ќе се очисти и исцели оваа погодени чакра.Кристал прачки акумулира и директна енергија.Поради природата на gemstones, carvings може малку да се разликуваат во големина.Тоа може да се отфрли депресија, ирационален страв, и други стрес-поврзани болести. 【Функција】Можете да го користите кристал прачки за општата здравствена состојба и општата благосостојба.Материјал : Labradorite.Тие се многу корисни во привлекување нова љубов или романса.Исто така, тие можат да го подобрат интимноста помеѓу вас и вашиот значајни другите.Исто така, тие можат да го подобрат интимноста помеѓу вас и вашиот значајни другите.

Основните својства

Додатоци на производот