.

.

Идеален Милениче Производи Forcefield Отворено Милениче Ограда, Пет Задржување Систем за Кучиња

Идеален Милениче Производи Forcefield Отворено Милениче Ограда, Пет Задржување Систем за Кучиња

DEN 1764.48

Количина на стоки
Това е достапна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Едноставна инсталација; карактеристики спектар контрола settings.Вклучува жица за 1/2 хектари; дополнителни жица достапни за јарди до 12 хектари се продава одделно.До 3 недела на животниот век на батеријата; Втората батерија back-up на батеријата вклучена.Погоден за која било големина куче (4 месеци или години) со средно јака опфатени; голем јака продава одделно.Е Потребна Помош?E-mail Идеален Милениче Производи експерт НАС-базирани грижа на клиентите како специјалисти седум дена во неделата!.Добредојдовте на револуција во безбедно пет задржување!Сила полето 'Отворено Милениче Ограда' Безбедно Пет Задржување.Револуционерна 'дискретна' куче ограда која ви овозможува да се задржи еден или повеќе кучиња во целосна слобода во рамките на дискретна електронски периметар дефинирани со вас!Дава вашето домашно милениче нов најде слобода, додека да остане во контрола.Квалитет на производот, со Сила поле Активни Технологија.

Основните својства

Додатоци на производот