.

.

Harilla 2 Парчиња Црна 6 Меки Берберот Деца Бустер Седиште Перници Издигнувајќи Места за

Harilla 2 Парчиња Црна 6 Меки Берберот Деца Бустер Седиште Перници Издигнувајќи Места за

DEN 2231.76

Количина на стоки
Това е достапна

Дебела перница со СТП кожа капак и патент затворање за лесно чистење.Изработени од мек, удобност сунѓер со СТП кожа маска, мека и трајни производи за употреба, не е лесно да се деформира.Универзална големина одговара на повеќето стандардни стил стол на пазарот, погоден за салон, спа и дома. 6 Висина дебели висока густина пена соочи се додава удобност и екстра висина, ќе ги децата седи удобно додека заштита на вашиот бербер стил стол.Оваа heightening перница е специјално дизајниран за вашиот barbershop стилски салон стол за да го поставите деца до и го прави многу полесно за косата.Само стави бустер перница на вашиот стол.Опис : - Изработени од мек, удобност сунѓер со СТП кожа маска, мека и трајни производи за употреба, не е лесно да се деформира. - Дебела перница со СТП кожа капак и патент затворање за лесно чистење. - Ова heightening перница е специјално дизајниран за вашиот barbershop стилски салон стол за да го поставите деца до и го прави многу полесно за косата.Само стави бустер перница на вашиот стол. - 6 Висина дебели висока густина пена соочи се додава удобност и екстра висина, ќе ги децата седи удобно додека заштита на вашиот бербер стил стол. - Универзална големина одговара на повеќето стандардни стил стол на пазарот, погоден за салон, спа и дома.Спецификација : - Материјал : СТП Кожа, Сунѓер - Size : Прибл. 37 x 28 x 15cm/14.57 x 11.02 x 5.91 инчен - Боја : Black Package Вклучува : 2 Парчиња Бустер Седиште Перница Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме.

Основните својства

Додатоци на производот