.

.

RTNLIT Тавански Вентилатор Повлече Синџир Дрвени Светлина Синџир се Повлече Extender за Таванот Светлина Светилка Фан Синџир 4 Pack (Орев Боја)

RTNLIT Тавански Вентилатор Повлече Синџир Дрвени Светлина Синџир се Повлече Extender за Таванот Светлина Светилка Фан Синџир 4 Pack

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

Овие фан синџир полнила лесно може да одам и со повеќето апарати за домаќинство, залихи, давање на обичен објекти убава декорација; Тие, исто така, може да се применат за да се замени скршен фан синџир приврзоци.Фан повлече синџири екстензија е 12 инчи,прилагодлив во должина,синџири со 3мм дијаметар beaded топката направен од бакар позлатен топката.Лесно да се инсталира,едноставно се намали вашата посакувана должина на повлече синџир да се инсталира на место.Се повлече Синџир Проширување ќе се користи за Осветлување, Фанови, Таванот Фанови, Вентилација и др.Ако не сте задоволни со тавански вентилатор синџир повлекува, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Производ во Боја : Орев Апликација : Таванот Светлина Светилка Фан Синџир Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Пакетот Вклучува : 4 x Тавански Вентилатор Синџир Повлекува.

Основните својства

Додатоци на производот