.

.

Sylvania 20683 Компактни Флуоресцентни 4 Pin Двојно Цевка 2700K, 18-watt

Sylvania 20683 Компактни Флуоресцентни 4 Pin Двојно Цевка 2700K, 18-watt

DEN 154.08

Количина на стоки
Това е достапна

18 Watts на енергија. 1150 Lumens на светлината. 2700 Kelvin боја температура. 12000 Часа.Sylvania 20683 DULUX 18 W двојно компактна флуоресцентна светилка со 4-пински база, составен EOL, 2700 K боја температура, 82 CRI, за користење со електронски и затемнување придушници, ЕКОЛОШКАТА.

Основните својства

Додатоци на производот