.

.

Бош 2608831012 65x100x160mm Чекан Вежба Малку СДС Плус, 3

Бош 2608831012 65x100x160mm Чекан Вежба Малку СДС Плус, 3

DEN 199.68

Количина на стоки
Това е достапна

Производителот гаранција може да не се применува.Вежба дијаметар : 6 mm.Вкупна должина : 160mm.Особености : 4-flute dura дизајн, Засилен главниот дел.Опис центрирање совет за прецизно дупчење почеток и добро водство додека дупчење 4-flute Dura дизајн засилен core делот за подобра отпорност на абење и стабилност при дупчење во конкретни 2-машина многу издржливи карбид добар живот/отпорност на абење сдс-plus-3 чекан вежба делови погодни за ѕидот и бетон.

Основните својства

Додатоци на производот