.

.

Belons Температура Контролер, Пред-Жичен LED Дигитален Излез, Термостат со Сензор, Греење и Ладење Режим, AC110-240V 10A, Приклучете НИ се

Belons Температура Контролер, Пред-Жичен LED Дигитален Излез, Термостат со Сензор, Греење и Ладење Режим, AC110-240V 10A, Приклучете

DEN 840.00

Количина на стоки
Това е достапна

3 оз * Пакет Големина : 20 * 13 * 5.Кога животната средина температурни промени, тоа автоматски прекинувач за вклучување/исклучување на електрично греење/ладење опрема.Висока прецизност сонда обезбедува на мерење прецизност.Мала грешка вредност, многу погоден за места кои бараат постојана температура. 150cm / 59in * Производ Големина : 144 * 99 * 44mm / 5.

Основните својства

Додатоци на производот