.

.

Smart Тенок Микро USB Брзо Патување Батерија Полнач за Fujifilm FinePix F75EXR, F85EXR, F750EXR, F850EXR Дигитална Камера

Smart Тенок Микро USB Брзо Патување Батерија Полнач за Fujifilm FinePix F75EXR, F85EXR, F750EXR, F850EXR Дигитална Камера

DEN 2011.20

Количина на стоки
Това е достапна

Микро Влез : DC 5 V+/-5%,Излез : наизменична СТРУЈА 4.Ви дава Повеќе Опции Од една Стандардна Батерија Полнач. Изграден Со Повеќе Коло Заштита ( Над-Полнење Со Текот На Струја, Во Текот На Напон, Кратки-Коло, Висока Температура, ).Брзо и Безбедно Полнење. Тенок и Пренослив Дизајн, Лесно да се Носат 2.05 v, 600m Ah (MAX). Излезен Напон : DC 4. Тежина : 32g 6.6 во, мала Тежина, Простор за Заштеда, Лесен за Носење ,Полнач Насекаде и во секое време, Лесен за Употреба. Работа Температура : -20-+60 5. Состојба : Нова, 1 Година Гаранција!Пакетот вклучува : 1 x Тенок Smart USB Полнач 1 x USB Кабел Компатибилен Со : (Ctrl+F најдете вашиот број на модел) Компатибилен со Батерија Код : Fujifilm NP-50 A NP-50 Pentax Д-LI68, Д-LI122, К-BC115 Кодак KLIC-7004 Компатибилен Со Дигитални Модели : Fujifilm Fine Pix F50 FD, F60 FD, F70 EXR, F75 EXR, F80 EXR, F85 EXR, F100 FD, F200 EXR, F300 EXR, F305 EXR, F500 EXR, F505 EXR, F550 EXR, F600 EXR, F605 EXR, F660 EXR, F665 EXR, F750 EXR, F770 EXR, F775 EXR, F800 EXR, F850 EXR, F900 EXR Дигитална Камера Fujifilm Fine Pix ВИСТИНСКА 3 D W3 Fujifilm X10, XF1, X20 Дигитална Камера Fujifilm Fine Pix XP100, XP110, XP150, XP160, XP170, XP200 Дигитална Камера Pentax П, Q7, Q10, Optio A36, Optio S10, Optio S12, Optio VS20, П-S1 Дигитална Камера Ricoh РГ-М2 Дигитална Камера Кодак Easyshare M1033, M1093 е, M2008, V1073, V1233, V1253, V1273 Дигитална Камера Кодак PLAYTOUCH Видео Камера Кодак Play Sport Zx3 HD Џеб Видео Камера Кодак Zi8 Џеб Видео Камера.

Основните својства

Додатоци на производот