.

.

KCIWGM MacBook Air 13 инчен Случај 2018-2020 Ослободување A2337 М1 A2179 A1932 Допир ID,Пластични Тешко Школка Заштитна Маска&Тастатура Заштитна Маска на Кожата&Екран Заштитна Маска&Touchpad

KCIWGM MacBook Air 13 инчен Случај 2018-2020 Ослободување A2337 М1 A2179 A1932 Допир ID,Пластични Тешко Школка Заштитна Маска&Тастатура

DEN 258.72

Количина на стоки
Това е достапна

Проверете го вашиот модел, заштитни случај е само компатибилни со новиот Mac Book Air 13-инчен заштитни случај 2020 2018 2019 ослободување со Допир ID (модел : М1 A2337 A2179 A1932) MVFH2 LL/A, MVFM2 LL/A, MVFK2 LL/A, MVFK2 LL/АА , MVFN2 LL/A, MVFL2 LL/A, MREE2 LL/A, MREC2 LL/A, MRE82 LL/A, MREA2 LL/A, MREF2 LL/A, MRE92 LL/А ПОВТОРНО!Пред купување, ве молиме проверете го бројот на моделот "Axxxx" на грбот на лаптоп, Бидете сигурни да одберете иста модел како наведени насловот "A2337" или "A2179" или "A1932".Нашата заштитна маска има микро клипови кои сигурно fastens на вашиот Mac Книга Воздух 13 , Кадар на дизајн, лесен за лесно off.Приклучиш на вашиот кабел или слушалки, без отстранување на случај.Ултра тенок мала тежина тежок случај има 8.9 оз во тежина и 1.2 мм во дебелина дизајн речиси додава без губење на вашиот лаптоп.Rubberized Нозе држи вашиот Mac Стабилна и Безбедна.Дното Школка Случај Покрие Vented за Максимална Дисипација на Топлина и се Исплатат.целосно пристап до сите копчиња и карактеристики.Вклучува појавување на тастатурата опфаќа (Компатибилен со Mac Book Air 13-инчен модел A2337 М1 A2179 објавен во 2020 година, и Mac Book Air 13-инчен модел A1932 објавен во 2018 и 2019), екран заштитник и допир налепница.Mac Book Air 13-инчен мека школка за заштита пластични случај,Со силиконски тастатура капак и екран заштитник,Дизајнирана САМО за да бидат компатибилни со Mac Book Air 13 инчен со Retina Екран .Ослободување 2019 и 2018 : .MVFH2 LL/A, MVFM2 LL/A, MVFK2 LL/A, MVFJ2 LL/A, MVFN2 LL/A, MVFL2 LL/A, MRE82 LL/A, MREE2 LL/A, MREA2 LL/A, MRE92 LL/A, MREF2 LL/A, MREC2 LL/A;.

Основните својства

Додатоци на производот