.

.

Ombre Сина Директно Човечка Коса 3Bundles се Справи со Чипка Фронтален 1B/Темно Сина Вкоренети Бразилецот Директно Богородица Екстензии за Коса со 13x4 Чипка Директно Затво

Ombre Сина Директно Човечка Коса 3Bundles се Справи со Чипка Фронтален 1B/Темно Сина Вкоренети Бразилецот Директно Богородица Екстензии

DEN 9600.00

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : 100% богородица човечка коса.Боја : Ombre 1b сина боја,може да се направи друга боја сакате.Должина : Коса Weft : 10-30" Затворање : 8"-24".Превозот : бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.Текстура : прав,можат да вршат и други текстура сакате.Косата Карактеристики 1) Бренд Име : Cloud коса 2)Губење на Материјал : Одделение 8 A, 100% Необработени Богородица Човечка Коса . 3)Губење на Квалитетот : Нема Метежот, Без Пролевање, Полна и Густа, Тесни и Уредни, Двојно Силна Weft, Без Лош Мирис. 4)Боја на Коса : Природни Црна Боја, може да се Избелени, Исправи, Завиткан, Permed како ваша корист. 5)Коса Должина Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката по горење.

Основните својства

Додатоци на производот