.

.

uxcell 14mm 17mm Метрички Комбинација Форумот Двојно Страна Кутија Крајот Клуч 12 Точка

uxcell 14mm 17mm Метрички Комбинација Форумот Двојно Страна Кутија Крајот Клуч 12 Точка

DEN 333.84

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Кутија Крајот Клуч.Школка Во Боја : Сребрена На Ѕвонење.Димензија : 22.5 x 2.5 x 3cm/8.9 x 1 x 1.2 инчен(L*W*H).Torx Прстен Големина : 14mm, 17mm.Име На Производ : Кутија Крајот Клуч.Кован челик комбинација клуч.Кутија крајот е 12-Точка дизајн.Долго моделот обезбедува дополнителна потпора, како и да се достигне во тесни, ограничени простори.Комбинацијата Клуч има 14mm 17mm 12-Точка кутија крајот да се приспособат на речиси секоја затегнување или расклатување работа.Клуч е погодна за auto, велосипед, мотор и за домашна употреба.

Основните својства

Додатоци на производот