.

.

HUANRUOBAIHUO Анти-Вибрации Gimbal Монтажа Плоча Камера Планината Носителот Заградата за DJI Фантом 3 Стандард Летало Резервни Делови за Замена Колекции Quadcopters Додатоци (Боја

HUANRUOBAIHUO Анти-Вибрации Gimbal Монтажа Плоча Камера Планината Носителот Заградата за DJI Фантом 3 Стандард Летало Резервни Делови

DEN 274.08

Количина на стоки
Това е достапна

1. Камерата вибрации апсорбирање на подлога. 2. Тоа е само компатибилни со Фантомски 3 Стандард ,може да не одговара за P3 A,P3 P,4 K,SE. 3. Gimbal Вибрации Isolator сет за намалување на вибрации и подобрување на квалитет на фотографија. 4. Тоа донесува чекор структура дизајн за да се обезбеди на клиентите со подобро шок-апсорбирање ефект. 100% гарантира додаток quality Features : 1. Камерата вибрации апсорбирање на подлога.2. Тоа е само компатибилни со Фантомски 3 Стандард ,може да не одговара за P3 A,P3 P,4 K,SE3. Gimbal Вибрации Isolator сет за намалување на вибрации и подобрување на квалитет на фотографија.4. Тоа донесува чекор структура дизајн за да се обезбеди на клиентите со подобро шок-апсорбирање ефект.Спецификации : Боја : Silver Material : Plastic Package вклучува : 1 x Gimbal Монтажа Плоча за DJI Фантом 3 Standard1 x Торба на завртки и wrench We се посветени на задоволството на клиентите со 100% .било истрага или какви прашања ве молиме слободно да контакт.Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 часа.

Основните својства

Додатоци на производот