.

.

Четка & Glo 89333 Тројно Дејство Кат Почиста, Свеж Цитрус Мирис, 32 Оз Шише

Четка & Glo 89333 Тројно Дејство Кат Почиста, Свеж Цитрус Мирис, 32 Оз Шише

DEN 1252.80

Количина на стоки
Това е достапна

Се продаваат како 1 Секој.Чисти, сјае и штити.Формулиран за да ја исчистите нечистотијата и да се обезбеди долготраен сјај.Помага во заштита против секојдневниот гребнатини.Идеален за дрво, редовни и не-восок подови.Идеален за дрво, редовни и не-восок подови.Овој производ е идеален за плочка, винил и дрво, и е формулирана да ја исчистите нечистотијата и да се обезбеди долготраен сјај.Го користите редовно, без восок и дрвени подови.

Основните својства

Додатоци на производот