.

.

Boba X (Chambray) & Boba Wrap (Сива) Мека Бебе Превозникот Пакет

Boba X (Chambray) & Boba Wrap (Сива) Мека Бебе Превозникот Пакет

DEN 4799.76

Количина на стоки
Това е достапна

X постигнува оптимална седиште со една мазна слајд и се заклучува во место со рамна притиснете на вашата страна.На Boba X има некоја тајна zippered џеб за неговото чување и i Phone pocked на waistbelt : хауба џеб, исто така може да се користи за дополнителни вратот поддршка.Ќе може на самото место-чиста малку мензи или ги фрлаат и во миење за целосна чисти.Овие крилја направи Boba X седиште 53 см широк!.

Основните својства

Додатоци на производот