.

.

Dual USB Пренослив Моќ Банка за Надворешна Батерија Полнач за Мобилен Телефон 20000mAh

Dual USB Пренослив Моќ Банка за Надворешна Батерија Полнач за Мобилен Телефон 20000mAh

DEN 381.60

Количина на стоки
Това е достапна

Пакетот вклучува : 1*20000m Ah преносни моќ банка + 1*Микро-USB конектор за кабел(i Phone/Samsung Галакси S5 Забелешка 3 кабел не се вклучени) + 1*прирачник за корисникот.Супер-брзо полнење излез преку dual USB порти (5 V / 2 A и 5 V / 1А) се овозможи истовремено полнење на вашиот i Pad, i Phone, Android, и повеќе со голема брзина.Со голем капацитет, како компактен пакет,совршен за летови, патот патувања, или само било време сте далеку од штекер.Интелигентна енергија управување со IC, overcharge заштита од краток спој заштита.Dual USB Пренослив Моќ Банка за Надворешна Батерија Полнач За Мобилен Телефон 20000m Ah Објект Спецификација : 20000m Ah Моќ Банка : Паричникот-Стил, LED Светилка, додека 4 статус на Led диоди бидете информирани за останатите капацитет.Со голем капацитет, како компактен пакет,совршен за летови, патот патувања, или само било време сте далеку од штекер.Супер-брзо полнење излез преку dual USB порти (5 V / 2 A и 5 V / 1А) се овозможи истовремено полнење на вашиот i Pad, i Phone, Android, и повеќе со голема брзина.Ултра-висока густина батеријата клетки се направи овој компактен 20000m Ah надворешни батеријата.Ултра-висока густина батеријата клетки се направи овој компактен 20000m Ah надворешни батеријата.Околу 6 часа брзо полнење.Користете 5 V адаптер (не е вклучен) за најбрз полнење.Пакетот вклучува : 1*20000m Ah преносни моќ банка + 1*Микро-USB конектор за кабел(i Phone/Samsung Галакси S5 Забелешка 3 кабел не се вклучени) + 1*прирачник за корисникот.Текст : 5 V/ 2 A.

Основните својства

20000mAh Power Bank:
Wallet-Style, LED Flashlight, while 4 status LEDs keep you informed of remaining capacity. Ultra-high density battery cells make this compact 20000mAh external battery. Use a 5V adapter (not included) for fastest charging. Super-fast charge output through dual USB ports (5V / 2A and 5V / 1A) allow for simultaneous charging of your iPad, iPhone, Android, and more at high speed. Input

Додатоци на производот