.

.

Exfoliating Силикони Тело Scrubber, услужни Влакната Двојно Страна Назад Масажа Scrubber за Туш со Када Exfoliating Четка

Exfoliating Силикони Тело Scrubber, услужни Влакната Двојно Страна Назад Масажа Scrubber за Туш со Када Exfoliating Четка

DEN 143.76

Количина на стоки
Това е достапна

4 инчи Пакет се вклучуваат : 1× туш четка, 1 ×Тело Scrubber Појас Забелешка : Поради прирачник за мерење, сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ.На пример, по одат на плажа, кога патувате или на работа, во хотел, или јавна бања.Може да биде укината и обесени, многу лесен за чување.Тоа ќе го направи вашата бања поудобно и олеснување на вашиот замор, по долго ден на работа.Лесно да се Носат : може да се стави тоа во вашата торба лесно, тоа може да се чистат вашето тело во кое било место.Можете да ги впие за 1-2 минути во топла вода пред да го користите за тоа, примена на соодветна сума на туш гел за да ги избрише на делови од телото, тогаш пена ќе бидат повеќе застапени кога капење.Вие едноставно можете да се отстрани нечистотијата и масло од вашето тело, и екстра мекост, дури и може да се користи за лицето.Трајни, не чудна миризба.Тоа може да ви даде лична гарда, избегнувајте користење на јавните четки со другите.Различни од ткаенини, тоа е лесно да се мијат и сува, нема потреба да се грижите средина за размножување на бактериите.Спецификација : Материјал : Силикон Боја : Виолетова, Светло сина Големина : 70*9cm /27*4.Ергономски Дизајн : на exfoliating продолжување туш четка е составен од два пресеци со различна дебелина, површината со мека интензивна четка може да се применува за чистење и чистење на вашето тело, и rhombus гранули површината може да се примени за да масажа и exfoliating.Секој производ проблеми со квалитетот може да се реши преку е-маил со нас во секое време.Силиконски Бања Тело Scrubber Сет : Доаѓаат со мали силиконски четка, ги Задоволат вашите различни бања чистење методи.

Основните својства

Додатоци на производот