.

.

Aexit 2 Парчиња Облека Закачалки Пластични Правоаголник Виткање Мебел Шкафот Кабинет Вратата Задник Децата Облека Закачалки Зглоб 46mmx57mm

Aexit 2 Парчиња Облека Закачалки Пластични Правоаголник Виткање Мебел Шкафот Кабинет Вратата Задник Децата Облека Закачалки Зглоб

DEN 1147.20

Количина на стоки
Това е достапна

Име На Производ : Вратата Зглоб;Материјал : Пластика.Боја : Црна;Рамен Отвори Големина : 46 x 57 x 7mm / 1.8" x 2.2" x 0.28"(L*W*T).Укината Големина : 46 x 36 x 15mm/ 1.8" x 1.4" x 0.6"(L*W*T);Монтажа Дупка Кол : 7mm / 0.28".Тежина : 79g.Пакет Содржина : - 2 x Вратата Шарки.Пластични вратата шарки во црна боја, со висок квалитет, долго време за користење, лесен за инсталација.Ротација дизајн, погоден за повеќето видови на ковчегот, плакарот врати, итн.

Основните својства

Додатоци на производот