.

.

Училишните Бебе Штракаат, Коњ, 1-Пакет

Училишните Бебе Штракаат, Коњ, 1-Пакет

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

За возраст од 1 до 18 месеци.Се тресат штракаат со attachable прстен за chirpy звук учи причина и последица.Корисна attachable прстен голема за на пат да се забавуваат!. 100% Полиестер.Оваа кадифен со кои се соочуваат chirpy штракаат е лесно за бебе да спојки и секое движење ќе го активира мека цвркотење на звук.Корисна attachable прстен голема за на пат да се забавуваат!.

Основните својства

Додатоци на производот