.

.

АТР 11 КОМПЈУТЕРИ Дома Поправка Алатка за Поставување Општа Домаќинство Рака Алатка за Полнење со Пластични Алатка

АТР 11 КОМПЈУТЕРИ Дома Поправка Алатка за Поставување Општа Домаќинство Рака Алатка за Полнење со Пластични Алатка

DEN 431.76

Количина на стоки
Това е достапна

*ЛЕСНО ДА се НОСАТ&СКЛАДИРАЊЕ : Сместен во рака удар-украсениот случај за лесна алатка за складирање и преносливост.Содржи алатки потребни за повеќето мали поправки и основните DIY проекти околу куќата.Рака Алатки за Полнење има Сеопфатен асортиман на шрафцигер, ален клуч, заменик, на ниво на мерење лента и тест молив.исто така одлична алатка поставен да има дома, гаража и работилница.Совршен за Handyman е, repairmen, градежните работници, механика, телото продавници итн.

Основните својства

Додатоци на производот