.

.

Самостојна франциско гоја Протегала Платно Премиум Линија Премиум Квалитет Платно Носила Рамка 4 Прегради се Подготвуваат Платно Идеален за Масло Акрил и Gouache Бои

Самостојна франциско гоја Протегала Платно Премиум Линија Премиум Квалитет Платно Носила Рамка 4 Прегради се Подготвуваат Платно

DEN 1027.20

Количина на стоки
Това е достапна

Масло Акрилик Gouache Носила Рамка. 100 % памук, 4 слоеви се подготвуваат.Рамка димензии : прибл. 19 x 38 mm.Големина : Прибл. 60 x 70 см.Изборот на соодветен сликарство површината е основно.Тоа има ефект на боја апликацијата и нејзиниот ефект.Дали нанижани платна или бела уметност трудови, дали носила рамки за масло и акрил сликарство, watercolour хартија или мешани медиуми блок – својствата на Kreul слика превозникот се исти со боите и барањата на уметникот.Kreul нуди систем кој вклучува и квалитети за почетник и полу-професионален уметник.Премиум квалитет на носила рамка е соодветна за нафта, акрил и gouache бои.Тоа е покриена со платно изработени од 100% памук (среден структура), 4 пати се подготвуваат и малку абсорбента.Ќе добиете носила рамка со големина од околу. 60 x 70 см.

Основните својства

Додатоци на производот