.

.

IGUFSDIG 1Set Редење Прстени Играчка Виножито Сложувач Деца Учење Играчки Дрвена Кула Редење Прстен Играчки Учење Едукативни Играчки, Боја Сложувач Сортирање Пирамида ?

IGUFSDIG 1Set Редење Прстени Играчка Виножито Сложувач Деца Учење Играчки Дрвена Кула Редење Прстен Играчки Учење Едукативни Играчки,

DEN 2212.80

Количина на стоки
Това е достапна

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашето бебе редење прстен е направен од високо-квалитет на lotus дрвен материјал, безбедно кога играте, светла и светли бои, може да се привлечат децата внимание КЛАСИЧЕН ДРВО РЕДЕЊЕ ИГРАЧКА : На редење играчка вклучува 7 мазна прстени и цврсто дрво база.Многу погодна за развој на децата боја и големина признавање.Оригиналниот дрвени топката на врвот, кружни игли и мазни рабови нема да им наштети на вашето дете да ВЕЖБА ДЕТЕТО УМ : Малку умови се желни да расте.Смешно дете форма загатка е добра за вашето дете да научат форма и геометрија, изградба на боја за признавање и вежбање на дете простор концепт, како и рака-на око и координација, способност ОБРАЗОВНИ ИГРАЧКА : Пластовидно играчки може да се подобри на детската креативност, логика, мерење и рака-око координација.Ова е многу корисна вежба за деца.Тоа е исто така добар начин да се задржи деца тивко.СОВРШЕН ПОДАРОК : Ако сте во потрага по подароци за 24-48 месеци бебињата, тогаш ова редење прстен играчка собата е совршен избор.Изненадување нови родители со подарок кој е од корист за развојот на нивните бебиња.

Основните својства

Додатоци на производот