.

.

Вилицата Exerciser За Мажи & Жени, Вилицата, Лицето и Вратот Exerciser, Двојно Брадата Редуктор-Дефинирајте ги Вашите Jawline, Тенок и Тон на Лицето, Помага во Намалување на Стрес

Вилицата Exerciser За Мажи & Жени, Вилицата, Лицето и Вратот Exerciser, Двојно Брадата Редуктор-Дефинирајте ги Вашите Jawline, Тенок

DEN 1972.80

Количина на стоки
Това е достапна

Совршен Jawline Облик : Каже збогум на двојно chins и лабава мускулите на лицето.Вилицата exerciser промовира лицето на ѕвонење зацврстување Едноставно четка вашето лице вежба блокови со четка за заби и паста за заби по употреба; За подлабоко чисти, секогаш може да се одржи на вилицата strengthener блокови во машина за миење садови.

Основните својства

Додатоци на производот