.

.

Сет од 6 Сина Мека Џерси Бескрајни Косата со Ластичиња Bobbles Бендови од Pritties Додатоци

Сет од 6 Сина Мека Џерси Бескрајни Косата со Ластичиња Bobbles Бендови од Pritties Додатоци

DEN 114.96

Количина на стоки
Това е достапна

Сет од 6 Сина.Џерси Бескрајни Венчиња.Целосна Дијаметар Мерки 4.5 cm (1.8") Од Станот.Бендот Дебелина Мерки 0.8 cm (0.3").Мека и Вид.Сет од 6 мека џерси косата со ластичиња не метал ferrule во морнарско сина.Бендови целосна дијаметар мерки 4.5 cm (1.8") он-протегала.Бендови дебелина мерки 0.8 cm (0.3").Сите мерења се приближни.Многу меки и вид на вашата коса.Одлична основа за вашата коса гардероба.

Основните својства

Додатоци на производот