.

.

Okared 2 ПАРЧИЊА Велосипед Rim Лента 26 /Велосипед Гуми Лагер/Велосипед Внатрешна Цевка Подлога Rim Лагер/Внатрешна Цевка Пневматик Guard Перница Подлога Заштитник Црвена

Okared 2 ПАРЧИЊА Велосипед Rim Лента 26 /Велосипед Гуми Лагер/Велосипед Внатрешна Цевка Подлога Rim Лагер/Внатрешна Цевка Пневматик

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Висока цврстина и доволно еластичност,Ефикасно да се спречи краци пирс на внатрешната цевка внатре.На лагер направени од PVC заштита на животната средина материјал.Одржување на велосипед гуми притисок, намалување на отпорот. 26"*20mm.

Основните својства

Додатоци на производот