.

.

Aexit 2 Парчиња Облека Закачалки x 11cm 3cm Блек Метал Биро Кабинет Шкафот Фиока за Заклучување Безбедност Вратата на Децата Облека Закачалки Hasp Главен

Aexit 2 Парчиња Облека Закачалки x 11cm 3cm Блек Метал Биро Кабинет Шкафот Фиока за Заклучување Безбедност Вратата на Децата Облека

DEN 2056.80

Количина на стоки
Това е достапна

Име На Производ : Вратата Hasp Главен;Материјал : Метал.Боја : Црна;Рамен Големина : 11 x 3cm / 4" x 1.2" (L*W).Главен Понесе Димензии : 3.5 х 2.8 x 2cm / 1.4" x 1.1" x 0.8"(L*W*H);Инсталирате Broe Дијаметар : 4mm / 0.15".Главен Понесе Diamter : 4mm / 0.15";Тежина : 79g.Пакет Содржина : 2x Hasp Главен Сет.Вратата катанец hasp главен е лесно да се поправи со завртка или ноктите, тука не е вклучена.Сребрен тон метал материјал како замена дел за безбедност.Тоа може да се користи на биро , врата, кабинетот и така натаму.0.

Основните својства

Додатоци на производот