.

.

РМ-YD093 Замена Далечински Управувач за Sony ТВ KDL24R405A KDL24R407A KDL24R425A KDL32R405A KDL32R407A KDL32R424A

РМ-YD093 Замена Далечински Управувач за Sony ТВ KDL24R405A KDL24R407A KDL24R425A KDL32R405A KDL32R407A KDL32R424A

DEN 204.00

Количина на стоки
Това е достапна

Нов Далечински Замена за Sony KDL40 R485 A KDL42 R474 A KDL42 R475 A KDL46 R455 A KDL46 R457 A KDL46 R475 A KDL46 R485 A.Работа со Sony модели : KDL40 R485 A KDL42 R474 A KDL42 R475 A KDL46 R455 A KDL46 R457 A KDL46 R475 A KDL46 R485 A.Лесен за употреба,само инсталирајте нови батерии може да работи добро.Објектот е поврзан со Инфраред.Ако имате било истрага за објект, контактирајте ме слободно, однапред ви благодариме.Оваа Замена за Далечинска Работа со под Sony ТВ Модели : KDL32 R435 A KDL39 R475 A KDL40 R455 A KDL40 R457 A KDL40 R475 A KDL40 R485 A KDL42 R474 A KDL42 R475 A.

Основните својства

Додатоци на производот