.

.

Lutun Бебе Зглоб Rattles Играчка,Памук и Кадифен Полнети Детските Играчки,Развојни Текстура Играчки за Бебе

Lutun Бебе Зглоб Rattles Играчка,Памук и Кадифен Полнети Детските Играчки,Развојни Текстура Играчки за Бебе

DEN 143.76

Количина на стоки
Това е достапна

Постојат гласно трудови на ушите на слоновите и мајмуните, поттикнување на бебиња да се допрат и да го дофати.Намалување на иритабилност и досада преку интеракција интелигентно со вашето бебе.РАНИОТ РАЗВОЈ : Овие шарени насмевка, симпатична животните ќе го привлече вашето бебе допир, фатете и да ги види.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Овие rattles се направени од високо-квалитет на еколошки материјали, памук и кадифен, без мирис и не-токсични, многу меки и удобни, погоден за бебиња.Зајакнување на боја познанието/визуелни познанието/слушање развој и говор развој.ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Сите зглоб rattles имаат ѕвона внатре, и врвка за околу rattles се прикачени со едноставни Лепенка за лесно да ги стави на и полетување.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Ова животно зглоб штракаат обезбедува одличен подарок за било expectant мајка, новородено бебе или дете, момче или девојка.Бебињата ќе се допаѓа и како овие играчки, и родителите ќе ви благодариме за обезбедување на такви внимателен и ангажирање на подароци.Ова ќе помогне да се развие својата рака, нога и око координација вештини.Опис : Бебе бел зглоб бенд кадифен toy Toys се полни со PP памук, изградена-во bells Promote вашето бебе визуелни развој и рацете на ability Baby може да го утеши бебето кога cryingspecification : материјал : plush Size : 17 * 3 cm Color : како shown Applicable возраст : 0-3 години old Package се Вклучени : 1*Рака бел.

Основните својства

Додатоци на производот