.

.

Бесплатни Мечка Прегратки Смешно Хумор Бебе Лигавче

Бесплатни Мечка Прегратки Смешно Хумор Бебе Лигавче

DEN 335.76

Количина на стоки
Това е достапна

100% Памук.ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : Фати оние drips, drabs, и dribbles во стил.Ние сите знаеме дека бебињата можат да бидат неуредна кога станува збор за храна, и ова лигавче делува како штит во храбри напори да се задржи вашето бебе чисти.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Оваа премија бела лигавче е направена од 100% памук поврзана.Тоа сведочи удобен кука и јамка назад затворање и доаѓа со вклучени дизајн во предниот дел.Машина за миење, собори сува.Од СУШТИНСКО значење БЕБЕ ОПРЕМА : совршен подарок за нова родители или активно дете во вашиот живот, нашите високо квалитетни бебе лигавче е идеален за патување, викенд посета кај баба куќа, или за едноставно одржување на бебето чисти.LCT Креативни.Лиценца b Creative.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Бебе се врати (и пред) со овие бебе bibs од Графика и многу Повеќе!Ние сите знаеме дека бебињата можат да бидат неуредна кога станува збор за храна, и ова лигавче делува како штит во храбри напори да се задржи вашето бебе чисти.Оваа лигавче карактеристики на дизајнот прикажани, и е достапен во различни бои.Со толку многу опции да изберете од, овој лигавче е неопходен елемент за родителите и за бебиња насекаде!За Дизајнот : LCT Креативни.Лиценца b Creative.

Основните својства

Додатоци на производот