.

.

VoIP Дневна Замена 12 Нога Handset Приемник Кадрава Серпентина Телефон Кабелот за Сименс Бизнис Телефон Јаглен Сива

VoIP Дневна Замена 12 Нога Handset Приемник Кадрава Серпентина Телефон Кабелот за Сименс Бизнис Телефон Јаглен Сива

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

12 Нозете Целосно Се Поместуваат, 22 Инчи Извиткани (Види Целосен Опис Подолу).Јаглен Сива Боја.Brand New - Поединечно Bagged.Сосема Нов, Vo IP Дневна телефон / приемник кабелот за Обединување Siemens Openstage Лава Телефони : 10, 15, 20, 30, 40, 60. Должина на кабелот е 12 метри целосно се протегала и околу 2 инчи извиткани.Јаглен Сива боја.Канапи & Должини : Како телеком индустриски стандард, наведените должини на мобилен телефон кабли се, кога тие се наполно испружени, а не кога тие се извиткани во пакувањето.Кабли се многу ретко се користи во нивната целосна максимална протегала должина, така што е важно да се избере соодветна должина, при купување.Достапни должини за повеќето кабли се : 7 метри (11 инчи извиткани / unstretched) 9 метри (15 инчи извиткани / unstretched) 12 стапки (22 инчи извиткани / unstretched) 25 стапки (42 инчи извиткани / unstretched).

Основните својства

Додатоци на производот