.

.

Happyyami 1Pc Слон во Облик на Хривнија Додаток Класичен Накит Оркестарот DIY Материјал

Happyyami 1Pc Слон во Облик на Хривнија Додаток Класичен Накит Оркестарот DIY Материјал

DEN 1224.00

Количина на стоки
Това е достапна

Погоден за почетници, луѓе, девојки, женска накит одлуки стартер.Добар подарок за вашите пријатели кои сакаат DIY, тие ќе го тоа многу.Креативни слон дизајн со премиум материјалот го прави повеќе домот, да се носат.Одличен подарок за женски семејството и пријателите да се направи голема носат нараквици.Уживаат во забавата на DIY рачно изработени накит со вашите пријатели или семејството.Опис сакате да направите некои шик и креативни белегзија?Ова е добар избор.Погоден за почетници или професионалци.Лесно DIY значаен дар и да им даде како подарок за вашите деца, мајки, партнери, пријатели, девојки, сопруги, итн.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано - Материјал : Алуминиум - Големина : 3. 50 X3. 00 X1. 00cm/ 1. 38 X1. 18 X0. 39in - одличен подарок за женски семејството и пријателите да се направи голема носат нараквици.- Креативни слон дизајн со премиум материјалот го прави повеќе домот, да се носат.- Уживаат во забавата на DIY рачно изработени накит со вашите пријатели или семејството.- Погоден за почетници, луѓе, девојки, жени' накит одлуки стартер.- Добар подарок за вашите пријатели кои сакаат DIY, тие ќе го тоа многу.- Боја : Како Што Е Прикажано.- Големина : 3. 5x3cm.Пакет Вклучувајќи 1 x DIY Додаток.

Основните својства

Додатоци на производот