.

.

Glenna Жан Angelica Ватенка, Розова, 54x42

Glenna Жан Angelica Ватенка, Розова, 54x42

DEN 1884.00

Количина на стоки
Това е достапна

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.МИЕЊЕ БЕЗБЕДНО : Ова бебе постелнината е дизајниран да биде машина за перат, и памучен материјал омекнува по мие.КОЛЕКЦИЈАТА : Целосна Координација Расадник Décor на Располагање.За најдобри резултати, користете нежно циклус и ладна вода за да го продолжи животот на вашиот утешителот.Тоа е малку работи кои се брои.Нашата премиум комбинација на памук и полиестер овозможува секое парче може да издржи чести промет со текот на времето.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Нашата премиум комбинација на памук и полиестер овозможува секое парче може да издржи чести промет со текот на времето Јасли, често се централна точка на расадници, и наместете го тонот за остатокот од собата функции.Грижа во секој детаљ, на нејзината страст за шиење и дизајн придонела да постелнина и бебе соба дизајн.

Основните својства

Додатоци на производот