.

.

Боја Температура Контролер Радио Фреквенција Мини LED Контролер

Боја Температура Контролер Радио Фреквенција Мини LED Контролер

DEN 657.60

Количина на стоки
Това е достапна

Радио фреквенцијата мини контролер е исклучителна и компактен LED контролер.Не заварување е потребно за да го користите овој контролер, обезбедување на лесен за инсталација.Користете RF сигнал за контрола, работата е удобен и лесен, сигурен за користење.Со повеќе боја промена на режими, оваа мини LED далечински контролер е лесен за употреба.Висок квалитет на RF, боја температура контролер, трајни и има долг животен век.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Тип : LED Контролер Материјал : ABS Работен Напон : 5-24 V Излез Тековната : 6 A Максимална Излезна Моќност : 144 W Далечински Управувач Напојување : 1 x CR2025 Копчето Батеријата (Батеријата Вклучена) Контрола на Опсег : 10m / 32.8 ft Должина : Околу. 31cm / 12.2 во Тежина : Околу. 36g / 1.3 оз Пакет Листа : 1 x Controller1 x Корисникот Manual1 x Далечински Управувач (Батеријата Вклучена).

Основните својства

Додатоци на производот