.

.

На Explorer Пакет за iPhone Случаи Серија Атмосфера, со Катализатор - Индивидуализира случај Додатоци - 1 x Извиткани Carabiner, 1 x Lanyard, 1 X Екран Заштитник, 1 X Катализатор случај

На Explorer Пакет за iPhone Случаи Серија Атмосфера, со Катализатор - Индивидуализира случај Додатоци - 1 x Извиткани Carabiner,

DEN 2040.00

Количина на стоки
Това е достапна

✅ НАМЕНЕТА ЗА ПОГОДНОСТ : Истражувач Пакет е идеална комбинација за солиден авантуристи.На трајни извиткани carabiner има одлична враќа и лесно се прилепува вашиот Атмосфера или Влијание случај на појас јамка или торба со леснотија. ✅ СУШТИНАТА ПРИЛОГ СИСТЕМ : 4 прилог поени на Вибрацијата и Влијание случаи за i Phone 12 овозможи да додадете додатоци што ви треба.Крајната додаток снопови работа со единствена Суштината Прилог Систем за дополнување на Катализатор Атмосфера и Влијание случаи, овозможувајќи за нарачана прилагодување. ✅ НИКОГАШ не го ИЗГУБИТЕ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН : Клипот на извиткани carabiner да појас и бидете сигурни дека нема да изгубите вашиот телефон за време на пешачење, скијање, истражување.Нашите вклучени lanyard дава додаде заштита од капки. ✅ КАТАЛИЗАТОР ПОТПИС на ПРОИЗВОДОТ : Нашата патентирана технологија е конструиран за производите што ги користите.Ние секогаш се залагаме од квалитетот на нашите производи!Тоа е причината зошто клиенти кои цел директно од Катализатор продавница право на 12 месец производство гаранција. ✅ Она што е во кутијата : 1 X Carabiner, 1 X Извиткани Lanyard, 1 x екран заштитник, 1 x Катализатор случај.Компатибилен со Влијанието и Атмосфера случаи за i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max.Ротирачките го исклучите прекинувачот може само да се прилагоди на Влијанието Серија.На Explorer Пакет за i Phone Случаи Серија Атмосфера, со Катализатор - Индивидуализира случај додатоци - 1 x Извиткани Carabiner, 1 x Lanyard, 1 X Екран Заштитник, 1 X Катализатор случај.

Основните својства

Додатоци на производот