.

.

Супер Заштита Премиум Underpad Големина XL Галење (1)

Супер Заштита Премиум Underpad Големина XL Галење (1)

DEN 1222.80

Количина на стоки
Това е достапна

Enhanced течност дисперзија со quilted канали.Апсорбираат протекување, намалување на мириси и одржување на сувост.Екстра-силна градба која е издржлив, дури и кога се влажни.Супер Абсорбента Влошки (ПСА) за да се обезбеди протекување заштита.Форма-фитинг дизајн кој овозможува сигурен, дискретна и удобно истекување заштита.Галење Супер Заштита Премиум Underpad е еднократна абсорбента производ со цел да се обезбеди средно истекување заштита за да се заштити кревети, столици и други површини.Високо абсорбента материјал во Галење Супер Заштита Underpad ќе држи било површини сува и го намалува смрдеата.

Основните својства

Додатоци на производот